Bydlení jen na víkendy? Už dávno ne

Myslíte, že je český trh dostatečně otevřený všem novinkám a trendům? Trh možná ano, ale čeští zákazníci jsou velmi konzervativní. Trvá celou řadu let, než si zvyknou přijmout nějakou změnu. Totéž platí i o pohledu na problematiku bydlení. Jen velmi neochotně jsme přijímali možnost dřevostaveb, namísto běžných zděných domů a dodnes o dřevostavbách mezi veřejností koluje celá řada mýtů. Přesto jsou dnes už dřevostavby velmi využívány a oceňovány pro své nesporné výhody. Především mladé rodiny jim dávají přednost a zalíbila se jim především rychlost zhotovení a nízké pořizovací náklady.

Se stejnou nevolí, jako byly dříve přijímány dřevostavby, se dnes díváme na nový trend v bydlení. Celoroční mobilní dům má však na našem trhu už vybudovanou silnou pozici a jeho prodeje rok od roku narůstají. Ptáte se proč? Protože představuje velmi levnou možnost jak rychle bydlet na vlastním pozemku a to dokonce i v tom případě, že se jedná o pozemek, který není v katastru nemovitostí vytýčený jako stavební. Ceny takových pozemků jsou pak výrazně levnější. Mladá rodina může bydlet v nádherném, moderním interiéru, který splňuje všechny náročné požadavky komfortního bydlení a přitom nemusí za takové bydlení utratit částku v řádech milionů, ale třeba o řád nižší.

Myslíte si, že za zmíněnou částku vás čeká jen nějaká provizorní chatička, kde se budete tísnit ve dvou malých místnostech? Velký omyl. Stačí si jen prohlédnout, jak úžasně mohou zmíněné domy vypadat a přesvědčit se, že vám ani vaší rodině nebude uvnitř nic chybět. Jsou nabízeny v celé řadě provedení a v různých velikostech tak, abyste si mohli vybrat ten, který bude nejlepším domovem pro vaši rodinu. A o dopravu ani připojení na inženýrské sítě nemusíte mít obavu. Vše rádi vyřešíme za vás. Vy se jen musíte přestěhovat a zabydlet se v nových prostorných pokojích.