Americká hypotéka bez registrů a bez doložení příjmů

Finanční produkt, který je vhodný pro podnikatele. Bavíme se tedy o podnikatelském úvěru, jehož jsme poskytovatelem https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.
Naše společnost je zde od toho, aby poskytovávala úvěry i takovým podnikatelům, živnostníkům a firmám, kterým banka nechce půjčit. Můžete mít stejné podmínky jako všichni ostatní! Naše nebankovní společnost vám je zprostředkuje. Využijte této možnosti a získejte exkluzivně nízkou splátku. Jedná se o férový finanční produkt, u kterého neplatíte dopředu žádné poplatky. Nečekají vás ani sankce například, když budete předčasně chtít půjčku splatit.
vysvětlující muž.jpg

Výhodný finanční produkt

Zachraňte své podnikání pomocí americké hypotéky bez registrů nebo bez doložení příjmů. Tyto dva produkty jsou určené pouze podnikatelům a to právě na jejich záchranu podnikání.
žena v kanceláři.jpg
Výhody americké hypotéky:
1. Peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem.
2. Nemusíte dokládat, na co peníze budete potřebovat ani dopředu, ani posléze, žádné dokládání ani dokazování. Peníze zkrátka použijete podle svého uvážení, ovšem musí jít do podnikání.
3. Splácet můžete až 30 let.
4. Vyplácí se až 70% z odhadu nemovitosti.
5. Nenahlížíme do registrů.
6. Nemusíte ani dokazovat své příjmy.
7. Nevadí nižší daňová přiznání podnikatelů.
8. Můžete s penězi zaplatit dluhy dodavatelům, nedoplatky OSSZ a VZP, zvolit konsolidaci půjček, uzavřít exekuce, či cokoliv dalšího.
9. Pevná úroková sazba se pohybuje od 6,9% p.a.
10. Exkluzivně jsme si pro vás připravili také úrok od 3 % p.a. a to pro žadatele, kteří nemají záznam v registru dlužníků, nebo mají pouze drobný záznam v registru.
11. V tomto případě je také možné úvěr zvolit jako kontokorent, čili platíte pouze za půjčené období.
12. A v neposlední řadě, peníze budete mít do 24 hodin od podpisu smlouvy.
13. Žádné složité papírování, ani náročné vyřizování či milion schůzek. Vše jde jednoduše, snadno, a rychle!