Jak na lepší zvuk

Kdo by neměl rád muziku! Já s ní prakticky vyrůstala, protože u nás byla hudba vždy důležitá. Bratr hrál na kytaru, sestra na flétnu a můj dědeček na klavír. Jeho klavír byl vzácný a dědeček ho miloval. Byl na něj pyšný, protože ho dostal darem a moc si toho vážil. Kdo by taky ne. Je tomu již opravdu hodně let zpět, ale klavír máme stále doma, i když na něj deset let nikdo nehrál. Je vzácný a restaurovaný a opravený, aby u nás vydržel co nejdéle.

Při hudbě se i dobře relaxuje

Dokonce i muzeum o dědečkův klavír projevilo zájem. Klavír je ovšem naše památka a taky zůstane u nás. Já bych to opravdu asi psychicky nezvládla, kdyby klavír zmizel. Sice v muzeu by se krásně vyjímal a těšil by více návštěvníků, ale já mám raději rodinné poklady pěkně doma. Navíc už hodně dlouho uvažuji, že se neučím hrát na klavír. Jako dítě jsem hrála na flétnu, ale nějak mě to nezaujalo. Stále mám flétnu za dětskou hru. Znám hodně lidí, kteří hráli na flétnu jen jako děti a pak v dopívání s tím přestaly. Flétna asi není tak populární nebo dostatečně krásná.

Kytara je oblíbený hudební nástroj

Pak do naší rodiny vstoupil mámin přítel, který je roky již známý a žádaný DJ. Má hodně let zkušeností a několik velkých koncertů. Moc rád hraje na zábavách, svatbách, a dokonce třikrát hrál jako doprovodná hudba českých slavných skupin. Taky se o svou hudbu stará a je na ni pyšný. Má opravdu hodně věcí a taky jeho mixážní pult hýří krásou a kvalitou. Má taky hodně přidaných věcí ke svým hudebním nástrojům, jako například ocd fulltone v2, který je opravdu kvalitní. Mámin přítel si výrobek moc oblíbil a nemůže si ho vynachválit. Jistě nebude na škodu, když se podíváte na naše webové stránky, kde najdete plno kvalitních výrobků pro svou hudbu. Není totiž nic lepšího než uchem lahodící hudba, kterou dělá člověk, který hudbě rozumí a dělá ji s láskou. To jde pak na muzice poznat. A já kvalitní hudbu a DJ poznám.