Kopec lidí značí kopec zábavy

Jako jednotlivec, případně v páru se nejednou můžete nudit a kde jaká aktivita vás nemusí natolik vtáhnout do děje, jako tomu tak může být ve skupině více lidí. Pokud máte strach z toho, že když se sejde moc lidí na jednom místě, bude volba jak jim všem zahrát do noty opravdu těžká, nevěšte hned hlavu. Někdy je kolektivní zábava mnohem jednodušší a efektivnější, něž by se zdálo.
figurka monopoly

Pokud víte, že váš okruh lidí ocení spíše méně akční druh zábavy, nebo jsou spíše jenom peciválové, i tomu se dá nějak pomoci. Na co vsadit, ať se všichni společně odreagujete?

1. Deskové hry – klasika v podobě společenských her vás může na první pohled odradit, ale už dávno mezi tyto hry nepatří jenom dostihy a člověče nezlob se. Zkuste se rozhlédnout po novinkách a pořídit si je domů. K příkladu jsou oblíbené hry třeba Aktivity, Dobble, Alias, nebo staré známé Monopoly.

běžte a hrajte

2. Kino – i tady si může přijít každý na své. Vybrat v kině jeden film, který by zaujal všechny lze naprosto snadno, pokud vsadíte na komedii. Tu ocení všichni a navíc jestli bude stát opravdu za to, nasmějete se spolu více než dost.

3. Jméno, město, zvíře, věc – tak tahle hra z našeho dětství je snad už od nepaměti tou naprosto nejoblíbenější. Stačí vám k ni papír, tužka a chytrá hlava. Buďte kreativní a přidejte si na papír další obtížnosti třeba jako auta, řeky, herci, filmy a podobně.

zábava u filmu
ÚNIKOVÉ HRY

To opravdové dobrodružství, které si zapíše do paměti celá vaše rodina, přátelé, kolegové, nebo okruh známých se nachází v tajemné místnosti. Dnes je už celá řada míst, které jsou vybaveny pro tuto hru, ze které „není úniku“. Principem těchto her je vyluštit tajný rébus, kód, hádanku a pomoct si tak najít klíč, nebo tajné heslo, které by vás z dané místnosti dostalo ven. Většinou máte na tuto hádanku hodinu času, která vám jenom přidá ten správný adrenalin a vyvolá ve vás schopnosti přemýšlet rychle a logicky ve stresové situaci. Jsou různě velké místnosti s možností různého počtu hráčů, takže záleží jenom na vás, jakou obtížnost a druh hry si sami zvolíte. Je to ta nejlepší kolektivní zábava, kterou můžete spolu zažít a navíc si otestovat vaše schopnosti a dovednosti. Tak vzhůru do boje s časem, který je fakt neúprosný, protože sami uvidíte, že to není nic, co byste zvládli během několika minut poslepu.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.