Bezva džínové legíny.

Bezva džínové legíny. Jak jde móda dopředu, je stále a stále tolerantnější k pohodlí, prostě pohodlí nositelky je na předním místě a navíc dnešní pohodlné oděvy dokážou doslova divy i s naší postavou, takže na co bylo dříve třeba šněrovaček, dneska obstarají legíny a ještě zachovají pohodlí své nositelky. Umíte si vůbec představit, že byste se ráno sešněrovala do utažené konstrukce šněrovačky a celý den v tom pochodovala?

legíny

Naprosto nemyslitelné, co? Jenže třeba taková doba, kdy vaše maminky, nebo babičky toužily po nějakém super kousku, který zeštíhlí jejich postavu není až tak dávná. Pokud vám o tom nevyprávěly, tak vězte, že mít takové super džíny a v nich postavičku k nakousnutí byl sen každé puberťačky nebo adolescentky. Jenže takové džíny, dříve se jim říkalo spíš rifle, prostě k mání v obchodě nebyly. Byly pouze nějaké napodobeniny, jmenovaly se Morendy a fakt tedy vůbec nesedly, materiál byl džínsovině podobný jako pytlovina hedvábí, prostě hrůza. Mít Morendy teda vůbec nebylo trendy, pokud taková slečna dostala pod stromeček Morendy, určitě to na její líci žádný úsměv nevykouzlilo.

legíny

Ale přeci jen byly frajerky, které měly skutečné rifle. Takové skutečné pravé rifle se daly koupit jedině v Tuzexu za bony nebo valuty. Buď měly teda slečny někoho příbuzného, nebo známého, který pracoval v cizině, což tehdy běžné nebylo, byl potom ochotný jim nějaké valuty prodat, nebo to byly holky, které se jen tak ničeho nezalekly, dojely si do Prahy, vyhledaly Tuzex, nakoupily bony od vexláka, vystály frontu a rifle měly také. Třetí skupina neměla ani příbuzné, známé, nebo odvahu a tak nosily Morendy nebo tesilky. A teď dojdeme k pointě. Všechny ty holky, co se nějak dostaly k těm riflím neboli džínům, chtěly, aby jim padly, co nejtěsněji. Takže si koupily schválně buď menší, nebo si je i zúžily a pak se do nich rvaly v leže, aby se do nich vůbec nasoukaly. Nakonec se to od té šněrovačky až tak nelišilo. A pro vás je tu doslova zázrak. Džínové legíny Disstyle nerozeznatelné od skutečných džínů, přitom tak pohodlné a dokážou vytvarovat skvělou figuru.