Hubnutí bez starostí a bez hladovění

Znáte ketonovou dietu? Tento pojem by si měli poznamenat všichni, kteří touží po štíhlé siluetě a chtějí se zbavit nevzhledných tukových polštářů. Tato cesta ke štíhlé linii skutečně funguje, a nejlepší způsob, jak se o tom můžete přesvědčit, je pročíst si recenze těch, kteří to už vyzkoušeli.
Zkrátka, už žádné hladovění, žádné trápení v kuchyni, a především – žádný jo-jo efekt!košík s ovocem, hrozny, banány
Právě jo-jo efekt je ten, kdo pokazí veškerou vaši snahu a připraví vás o vítězství po dlouhé cestě hubnutí. Když už si člověk myslí, že má vše v kapse, a že nad svými tukovými polštáři jednou provždy vyhrál, přijde jo-jo efekt, aby mu radost pokazil.
Musí to tak být? Jistě, že nemusí!
Jo-jo efekt je důsledkem špatně poskládaného redukčního jídelníčku. Pakliže budete hubnout tím, že jednoduše snížíte svůj kalorický příjem, začne se vaše tělo zbavovat nejen tuku, ale také svalové hmoty.
Vlastně je to logické – tuk je třeba spálit, aby se z něj uvolnila potřebná energie, svaly je potřeba redukovat, protože právě ony patří k největším spotřebitelům energie. A když je kalorií málo, jsou více na škodu, než k užitku.
Jenže k úspěchu je nezbytné ponechat svaly na místě, aby mohly začít spalovat zvýšený příjem kalorií poté, co se vrátíte k běžnému stravování.
Ochránit svalovinu lze jen jediným způsobem – tím, že budete konzumovat dostatek bílkovin. A právě proto se ketonové dietě říká také bílkovinná anebo proteinová. Jídelníček je bílkovinami doslova nabitý, a vy se tak o svou svalovou hmotu nemusíte obávat.prázdný talíř a vidlička
Bát se nemusíte ani toho, co budete jíst – nebudete nic složitě vařit, nebudete počítat kalorie – když se svěříte do péče odborníků. Ti pro vás budou připravovat chutná jídla po celou dobu hubnutí, takže nejenže nebudete hladovět, ale navíc budete bez starostí. A pokud budete mít nějaké otázky, stačí kontaktovat výživového odborníka, který se vám bude věnovat.