Interiérové rolety do bytu i domu

Soukromí na prvním místě

Snad každý myslí na své soukromí, a to nejen obecně v životě, ale také doma. Je pochopitelné, že nechcete, aby vás večer okukovali lidé z protějšího domu nebo ti z ulice. Takové zatemnění oken má ovšem i další výhody – pokud bude svítit slunce, a vy se zrovna budete chtít dívat na film nebo pracovat na počítači, určitě oceníte možnost si světlo v místnosti regulovat.

rolety vs žaluzie

Co ale vybrat, jsou lepší žaluzie, klasické rolety nebo třeba venkovní rolety? Každé má jistě něco do sebe, a každý preferuje něco jiného. Pokud byste ovšem nejraději spojili výhody všech zmíněných variant do jedné, pak pro vás máme skvělou zprávu! Pokud si vyberete okenní rolety den a noc MK-rolety.cz, získáte právě tu skvělou kombinaci. Tyto produkty se vyrábí ze dvou druhů látek, čímž tedy spojují výhodu žaluzií – propustnost světla podle potřeby, a také příjemný design látkových rolet. Tím, že jsou zde střídající se pruhy temnící látky a průsvitné, můžete tak nastavit roletu přesně tak, jak se vám hodí.

domácí rolety

Taková varianta je skvělá do kuchyně, ložnice, dětského pokoje, ale určitě najde uplatnění i v obývacím pokoji či pracovně.

Za naše rolety ručíme, a proto je na ně garance 66 měsíců. A na co se ještě můžete těšit?

Určitě oceníte kvalitní zpracování, velký výběr nejen barev, ale také látek a více druhů ovládání. Rolety můžete ovládat buď klasicky pomocí řetízku, pomocí svého telefonu nebo elektricky. Kromě klasického provedení je v nabídce také luxusnější varianta Twintex, kterou si můžete zvolit, anebo si můžete zvolit také variantu v hliníkové kazetě s lištami. Postaráme se i o montáž, abyste měli co nejméně starostí a mohli rovnou temnit místnosti podle potřeby.

Mezi nejvíce objednávané modely patří produkty o rozměru 200 cm, dále pak 120 cm a 140 cm. Vybírat nemusíte jen po internetu, můžete nám zatelefonovat, případně navštívit vzorkovnu, kterou máme v Praze ve Stodůlkách.

3.5/5 - (2 votes)