Komáři, odporný hmyz

Už jste také zažili ten nepříjemný pocit, když vám nad hlavou bzučel komár? Takové to stvoření, které nevypadá dobře, nahání hrůzu a bzučí vám nad hlavou. A ještě k tomu to bylo u vás doma? Takový pocit bohužel zažívá spousta lidí a trápí je to. A aby toho nebylo málo, tak se komárů nemohou zbavit a nacházejí jich pořád více a více. Znám ten pocit sama a dlouho jsem s tímhle pocitem bojovala. Naštěstí už jsem dobojovala a přišla na to, jak komáry definitivně vymazat ze svého života. Pojďme se tedy podívat na to, jak se komárů lehce můžete zbavit i vy.

komár

První tip: Repelent

Komáry odpuzují jako jedna z mála věcí repelenty, které jsou dostupné v každém obchodě a stojí pár korun, ale svůj účinek splňují dokonale. Proto se repelenty nebojte použít kdykoliv, když budete venku a i doma. Nezdá se to, ale hodně to pomůže a vy si tak konečně budete moct oddechnout.

hmyz

Druhý tip: Síťky všude po domě či bytě 

Repelent je jen dočasné řešení. Ale síťky vám pomohou se komárů zbavit jednou provždy k vaší spokojenosti. Také stojí pár korun a jsou k dostání v obchodech, jako je například Bauhaus. Pak už síťky jen stačí dát po domě a je to. Výhodou sítěk je, že od té doby, co je na oknech máte, můžete otevírat okna, jak chcete. Síťky totiž komárům zabraňují při vstupu do domu a to je přesně to, co chcete. Konečně budete mít od komárů klid a pokoj. Já jsem to taky tak udělala a přišla jsem na to, že takhle už komáry ve svém životě mít nebudu a díky Bohu za to, protože z nich mám opravdu obrovskou fobii, která je neskutečně silná. Takže se mi stávalo, že kdykoliv jsem uviděla komára, musela jsem utíkat hodně daleko, protože strach byl v tu chvíli opravdu větší, než já. Proto pokud vás trápí s komáry stejná situace, neváhejte a pořiďte si síťky, jako jsem to udělala já a budete mít od komárů klid.